SPONZORSKÝ KLUB ZDRAVÉHO ODÍVÁNÍ DĚTÍ

 

 V roce 2000 jsme se rozhodli pro skupinu 250 dětí z celého Kladenska, kterým naše  firma  RÁJ - centrum malých obchodů – DĚTSKÉ ZBOŽÍ – Petra Lukešová sponzoruje veškeré námi dodávané oblečení až do 15 let věku sponzorovaného dítěte. Výše poskytované slevy je 10% z ceny každého zakoupeného zboží v našem obchodě. Náš obchod se tak stal  „kmotrem každého  sponzorovaného  dítěte“ a jako skutečný kmotr se o každou  ratolest zajímá i během roku. Každé čtvrtletí pro děti připravujeme  různé akce, soutěže o věcné ceny, malujeme s Rájem, sbírka fotografií našich dětských zákazníků, pouštění draka, zlatý slavík  atd. na které jsou  zváni osobní pozvánkou. Každoročně pořádá náš obchod mikulášskou nadílku, kde obdrží naši zákazníci malé občerstvení a dárek. Na konci školního roku si přicházejí  pro dáreček  za vysvědčení.

          

Pro náš Sponzorský klub zdravého odívání dětí jsou připraveny akce sezónních slev, kde si mohou maminky zakoupit cenově zvýhodněné oblečení atd. Každý člen Sponzorského klubu zdravého odívání dětí obdrží registrační kartu, vystavenou přímo na jméno dítěte. Tato karta je platná až do 15 let jeho věku. Ze strany personálu se našim členům klubu dostává  nadstandardní péče včetně bezplatných služeb úpravy oděvů, zakázkových objednávek a barevné typologie. Veškeré naše zboží má záruku vysoké kvality a naši zákazníci mohou nahlížet i do dokladů o původu zboží a jeho materiálového  složení. Naší snahou je, aby naše  děti byly oblékány zdravě, pohodlně, kvalitně a za dostupnou cenu. Náš obchod chce tímto projektem zmapovat a zaznamenat vývoj potřeb dítěte s měnícím se věkem. Do našeho klubu jsou zařazeny i děti handikepované a tělesně postižené, neboť vývoj potřeb těchto dětí je jiný a doposud si nikdo nedal tu práci se touto problematikou zaobírat.

       

Náš obchod je na Kladensku největší svého druhu, najdete tu cca 2 500 druhů zboží. Pravidelné zásobování probíhá každý den. Interiér obchodu navrhoval architekt tak, aby se naši zákazníci v tomto prostředí cítili co možná nejlépe a nakupování bylo skutečným zážitkem. Najdete v něm hrací koutek pro děti, přebalovací místnost atd. Pro budoucí maminky pořádáme semináře „Co je potřebné a bez čeho se rozhodně obejdeme v prvních dnech života našeho miminka.“ Spolupracujeme s lékaři a zveme je do našeho obchodu k bezplatným konzultacím našich zákaznic. V porodnicích máme tu čest být mezi prvními a přivítat kladenská miminka malým dárkem a přáním šťastné cesty životem. Obchod sídlí ve vlastních prostorách, což navždy vylučuje přemístění prodejny. Naše firma má  již 20-letou tradici a její majitelka je v oboru dětského odívání uznávaným odborníkem.

         

Těšíme se na každého zákazníka a hlavně  na  jejich děti. Projektem Sponzorského klubu zdravého odívání dětí nám přinášejí neocenitelnou obchodní zkušenost a my pro ně  vytváříme takové podmínky, aby pokaždé cítili, že nám na jejich spokojenosti skutečně záleží.

Chcete se stát členy klubu? Kontaktujte nás.

 

 

Petra Lukešová, majitelka obchodu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Akce

   pro sponzorský klub:

 

 

------------------------------------

10% sleva

na veškeré zboží

-------------------------------------

50% sleva

na loňské jarní a

letní zboží

---------------------------------------