Chcete mít chytré dítě? Kupte mu hračku!

 

Ale jakou vybrat hračku?

 

Zaměřili jsme se především na děti od 0 do 5 let. Je to období největšího růstu, kdy na Vašem děťátku je znát opravdu každý týden. Dítě „nasává všechny informace jako houba“ a proto je velice důležité vybrat správnou hračku k danému období věku dítěte. Vybíráme pro vás takové hračky, které stimulují dětskou představivost a motorické schopnosti. Naše hračky jsou konstruovány za spolupráce dětských pediatrů a psychologů tak, aby pomáhaly rozvíjet osobnost našich dětí. Jestli váháte s výběrem správné hračky, obraťte se na náš vyškolený personál. Rádi Vám pomůžeme.

 

Hračky, které pomáhají dětskému vývoji:

 

  •   Pro novorozeně:

 

První hračku můžete dát už do postýlky okamžitě od narození – kolotoč nad postýlku - stimulujete tak sluch, zrak a později i motorické schopnosti. Dále pak hračky na zavěšení, hrající zvířátka, noční hrající lampičky, které ještě promítají světélka na strop. Doporučujeme výrazné kontrastní barvy, nejlépe černá s bílou. Miminko ze začátku špatně vidí.

 

  •   Od  3 + měsíců:

 

Jsou výborná nejrůznější kousátka, chrastítka, šustící hračky, hračky se zrcátky, hrazdičky, hrací deky.

 

  •   Od 6 + měsíců:

 

Můžete pořídit už mluvící hračky, jak česky tak anglicky, hrací telefony a pianka, také stimulující válec na lezení.

 

  •   Od 9 + měsíců:

 

Pořiďte stimulující chodítka, hračky do vody, vkládačky a můžete i stavebnice, třeba magnetické kostičky.

 

  •   Od 12 + měsíců:

 

V roce jsou úžasné skládačky jako je hrající hrnec, skládací kroužky, kelímky, hudební nástroje, pianko, tamburína, odstrkávadla.

 

  •   Od 2 let

 

Nejrůznější autodráhy, garáže, auta, dokonce od 2 let máme autíčka na ovládání, odrážedla, tříkolky, ale i kola, pastelky, modelínu, vodovky, nejrůznější stavebnice, stříkací pistole, kočárky a panenky, puzzle.